Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання

24 жовтня 2017 року відбулося засідання ХХV сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

24 жовтня 2017 року відбулося засідання ХХV сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 22 депутати районної ради, представники Ізюмської місцевої прокуратури, Служби безпеки України, Національної поліції, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 грудня 2016 року №212-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про внесення змін до рішення ІІ (позачергової) сесії VІІ скликання Куп’янської районної ради від 02 грудня 2015 року № 21-VІІ Про затвердження "Комплексної програми запобігання виникнення пожеж та зменшення їх наслідків в Куп’янському районі на 2016-2020 р.р."

4. Про затвердження Статуту Комунального підприємства Куп’янської районної ради Харківської області «Куп’янський районний трудовий архів» (в новій редакції).

5. Про внесення змін до «Програми діяльності Комунального підприємства Куп’янської районної ради Харківської області «Куп’янський районний трудовий архів» на 2017 - 2019 роки.

6. Про внесення змін до Порядку надання платних робіт (послуг) Комунальним підприємством Куп’янської районної ради Харківської області «Куп’янський районний трудовий архів».

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду Блохіну Дмитру Артемовичу на території Петропавлівської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду фермерському господарству «С.А.М.» на території Піщанської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду фермерському господарству Шевцова В.О. на території Кислівської сільської ради.

Альбом: Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХV сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/11370 | Переглядів: 74Дата публікації: 11:45 24.10.2017