Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняВлада, яка дбає про людей
Влада, яка дбає про людей

Поділитися новиною:

Влада, яка дбає про людей

Куп’янським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на території Курилівської сільської ради в с. Курилівка-1 3 жовтня 2017 року до Міжнародного дня людини похилого віку проведено презентацію міні-проекту “Університет третього віку”.

Міні-проект “Університет третього віку” був розроблений за підтримки голови Куп’янської районної державної адміністрації Ситника Миколи Миколайовича та визнаний переможцем в обласному конкурсі міні-проекту розвитку територіальних громад “Разом у майбутнє” Харківської обласної ради в 2017 році.

Учасниками співфінансування міні-проекту були Харківська обласна рада, Куп’янська районна рада, Курилівська сільська рада та СТОВ “Надія”.

На урочистій презентації міні-проекту “Університет третього віку” зі словами привітання виступили голова Куп’янської райдержадміністрації Ситник М.М., голова Куп’янської районної ради Ківшар Г.В., Курилівський сільський голова Серпокрил В.В. та генеральний директор СТОВ “Надія” Садовський С.М.

Метою міні-проекту було покращення матеріально-технічної бази відділення денного перебування Куп’янського райтерцентру, придбання комп’ютерної техніки для залучення літніх людей до навчання в “Університеті третього віку”. Як результат, в відділенні обладнана до новітніх вимог комп’ютерна кімната.

Інноваційну соціально-педагогічну послугу “Університет третього віку” в відділенні запроваджено з 2009 року, слухачами університету є пенсіонери як ті, хто вже давно знаходяться на заслуженому відпочинку, так і ті, які нещодавно здобули статус пенсіонера.

Завдяки сприянню голови Куп’янської райдержадміністрації Ситника М.М., пенсіонери матимуть змогу навчатися роботі на комп’ютері, проводити майстер-класи та більш розвинуто займатися творчістю.

Директор Куп’янського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Н.Кравченко

Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей Альбом: Влада, яка дбає про людей

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/11303 | Переглядів: 91Дата публікації: 13:58 06.10.2017