Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана
1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Поділитися новиною:

1 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Шановні ветерани та люди поважного віку!

Як і кожного року, 1-го жовтня в Україні відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість. 

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя.

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін вам до землі, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все що ви зробили для своїх нащадків. 

Бажаємо вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!


Голова районної                                                                                                Голова районної

державної адміністрації                                                                                     ради

                     М. Ситник                                                                                                Г.Ківшар

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/11178 | Переглядів: 66Дата публікації: 08:39 29.09.2017