Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання

20 вересня 2017 року відбулося засідання ХХІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

20 вересня 2017 року відбулося засідання ХХІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 22 депутати районної ради, заступник керівника Ізюмської місцевої прокуратури О.І. Михалік, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Ізюмської місцевої прокуратури у 2017 році.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 грудня 2016 року №212-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про надання міжбюджетного трансферту з бюджету Куп’янського району до бюджету міста Куп’янськ на здійснення видатків по медичному обслуговуванню населення району.

4. Про внесення змін до рішення XVIII сесії районної ради XXIII скликання від 12.09.2001 року «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району» (зі змінами).

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Білоконю Івану Антоновичу на території Петропавлівської сільської ради.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 22,6000 га ріллі, яка надана в оренду ФОП Ворковій Валентині Вікторівні на території Петропавлівської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,3896 га ріллі, яка надана в оренду ФОП Ворковій Валентині Вікторівні на території Петропавлівської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду Загоруйку Григорію Івановичу на території Ягідненської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду гр. Мосєєвій Кристині Павлівні на території Ягідненської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 98,0579 га ріллі, яка надана в оренду ТОВ «Воля» на території Курилівської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,3919 га ріллі, яка надана в оренду ТОВ «Воля» на території Курилівської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 4,9418 га ріллі, яка надана в оренду ТОВ «Воля» на території Курилівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 6,1209 га ріллі, яка надана в оренду ТОВ «Воля» на території Курилівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 69,5066 га ріллі, яка надана в оренду ТОВ «Воля» на території Петропавлівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ФГ «Клепки» на території Петрівської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Храмцову Володимиру Анатолійовичу на території Піщанської сільської ради.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду Щербаченку Олександру Володимировичу на території Лісностінківської сільської ради.

Альбом: Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІІІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/11096 | Переглядів: 104Дата публікації: 11:26 20.09.2017