Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняПро скликання ХХІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання
Про скликання ХХІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Про скликання ХХІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

Про скликання ХХІІІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

КУП’ЯНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Куп'янськ

від «___»__________20     року                                                                                                №_____

 

Про скликання  XXIII  сесії
Куп'янської районної ради

VII скликання

 

 Відповідно до п.4, 5 ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Регламенту Куп’янської районної ради , затвердженого рішенням ІI сесії Куп’янської районної ради від 02.12.2015 року № 14-VII:

1. Скликати XXIII сесію районної ради VII скликання.

2. Пленарне засідання провести 20 вересня 2017 року об 10 годині у залі засідань Будинку Рад (м. Куп’янськ, пр.-т Конституції, 3)

3.  Винести на розгляд такі питання :

3.1 Про внесення змін до рішення районної ради від 16.12. 2016 року № 212- VII «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3.2 Про надання міжбюджетного трансферту з бюджету Куп’янського району до бюджету міста Куп’янська на здійснення видатків по медичному обслуговуванню населення району.

3.3 Про внесення змін до рішення XVIII сесії районної ради XXIII скликання від 12.09.2001 року «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Куп’янського району».       

3.4 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Храмцова В.А. на території Піщанської сільської ради.

3.5  Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності  гр. Білоконь І.А. на території Петропавлівської сільської ради.

3.6 Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності ФО-П Воркової В.В. на території Петропавлівської  сільської ради.

3.7   Різне.

4. Виконавчому апарату районної ради опублікувати це розпорядження на офіційному сайті районної ради та довести до відома депутатів районної ради.

5.  Контроль за виконанням  розпорядження залишаю за собою.

 

   Голова районної ради                                        Г. Ківшар

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/11021 | Переглядів: 91Дата публікації: 13:27 04.09.2017