Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняМузей в Кислівці відзначив своє 35-річчя!
Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя!

Поділитися новиною:

Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя!

23 серпня у Кислівській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли урочисті з нагоди 35-річчя відкриття шкільного музею.

23 серпня у Кислівській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли урочисті з нагоди 35-річчя відкриття шкільного музею за участі Героя України, народного депутата України Віктора Миколайовича Остапчука, депутатів Харківської обласної ради Вячеслава Васильовича Чигрінова, Геннадія Миколайовича Мацегори, голови Куп'янської районної ради Геннадія Володимировича Ківшаря, заступника Куп’янського міського голови Олександра Володимировича Скрябця, Кислівського сільського голови Дмитра Івановича Рудня, голови Ради районної громадської організації «Ветеран» Ніни Олексіївни Лебединської, представників первинних ветеранських організацій, жителів села Кислівка, школярів.

Чотири роки потому за підтримки народного депутата України, Героя України Віктора Остапчука відбулась повна реконструкція будівлі музею та благоустрій прилеглої території. Крім капітального ремонту впорядковано газони, а також встановлено унікальний ліхтар на сонячних батареях, який освітлює будівлю музею та прилеглий сквер. 

Почесною грамотою народного депутата України Віктора Остапчука за збереження історичного минулого були нагороджені керівник музею «Патріот» Бурлуцький Леонід Федорович і учень місцевої школи Оніщенко Софія. .

Після урочистої церемонії Софія Оніщенко провела екскурсію по експозиціям Музею історії села.

Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя! Альбом: Музей в Кислівці відзначив своє 35-річчя!
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/10968 | Переглядів: 88Дата публікації: 14:02 28.08.2017