Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання

21 липня 2017 року відбулося засідання ХХІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

21 липня 2017 року відбулося засідання ХХІ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 22 депутати районної ради, начальник Куп`янського відділу поліції  Головного управління Національної поліції  України в Харківській області, полковник поліції Долженко О.М., представники Ізюмської місцевої прокуратури, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 грудня 2016 року №212-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

3. Про затвердження «Комплексної програми профілактики кримінальних та адміністративних правопорушень та боротьби зі злочинністю в Куп’янському районі на 2017-2020 роки".

4. Про затвердження звіту про виконання Програми створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Куп’янському районі на 2012-2016 роки.

5. Про затвердження Програми створення матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Куп’янському  районі на 2017 - 2020 роки.

6. Про внесення змін до Програми інформатизації Куп'янського району на 2016-2018 роки.

7. Про затвердження звіту про виконання районної програми «Ліси Куп’янщини на період 2007 – 2015 роки».

8. Про затвердження районної програми «Ліси Куп’янщини на період 2017–2025 роки».

9. Про погодження лімітів використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів на 2017 рік.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки приватної власності гр. Безручко Володимира Миколайовича на території Смородьківської сільської ради.

11. Про надання згоди на щорічну відпустку голові районної ради Ківшарю Геннадію Володимировичу.

Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХІ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/10869 | Переглядів: 94Дата публікації: 08:40 25.07.2017