Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняНові спортивні майданчики – радість для всіх!
Нові спортивні майданчики – радість для всіх!

Поділитися новиною:

Нові спортивні майданчики – радість для всіх!

2 червня 2017 року за підтримки Героя України, депутата Верховної Ради Остапчука Віктора Миколайовича відбулося відкриття дитячих майданчиків в Осиново та Кислівці.

Дуже приємно, що в наш час є добрі люди, які не байдужі до справ маленьких сіл і переймаються всіма їхніми проблемами. Саме такими людьми стали гості свята: Герой України, Народний депутат України, президент Громадської спілки «Соціальний рух поваги» Віктор Миколайович Остапчук та голова Куп’янської районної ради Геннадій Володимирович Ківшар.

Саме завдяки Віктору Миколайовичу для маленьких кислівчан до Міжнародного дня захисту дітей було організоване незабутнє свято. Окрім головного подарунка – сучасного спортивного майданчика, для дітей була проведена анімаційно-ігрова програма з солодкими подарунками для всіх учасників. Діти привітали почесних гостей хлібом-сіллю, словами вдячності та веселими піснями і танцями. За підтримки Остапчука В.М. дітей розважали казкові герої та вручили їм солодкі подарунки.

 

Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх! Альбом: Нові спортивний майданчик – радість для всіх!
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/10608 | Переглядів: 128Дата публікації: 10:13 07.06.2017