Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання

31 травня 2017 року відбулося засідання ХХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

31 травня 2017 року відбулося засідання ХХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 26 депутатів районної ради, представники Національної поліції, прокуратури, Служби безпеки України, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 грудня 2016 року №212-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

2. Про визнання рішень районної ради такими, що втратили чинність.

3. Про надання згоди на закріплення котелень відділу освіти райдержадміністрації на праві господарського відання за   Комунальним підприємством «Обласний інформаційно-технічний центр».

4. Про надання згоди на закріплення котелень відділу освіти райдержадміністрації на праві господарського відання за Куп’янським територіальним підрозділом ПАТ «Харківгаз».

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 16.12.2016 року № 218-VII «Про затвердження Програми соціального захисту населення Куп’янського району на 2017 рік».

6. Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність гр. Будніченко Ользі Миколаївні на території Сеньківської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду фермерському господарству «Колос - 2» на території Грушівської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду гр. Сундєєву Олександру Олександровичу та гр. Мандичу Василю Олександровичу на території Курилівської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 8,8548 га ріллі, яка надається в оренду гр. Чирві Галині Миколаївні на території Нечволодівської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 43,3072 га ріллі, яка надається в оренду гр. Чирві Галині Миколаївні на території Нечволодівської сільської ради.

Альбом: Засідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХХ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/10547 | Переглядів: 122Дата публікації: 11:36 31.05.2017