Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняУ Куп'янському районі обговорювали питання добровільного об'єднання територіальних громад
У Куп\

Поділитися новиною:

У Куп'янському районі обговорювали питання добровільного об'єднання територіальних громад

10 травня 2017 року у залі засідань Будинку Рад представники Харківського відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого самоврядування” провели семінар на тему: “Об'єднання територіальних громад. Можливості заради розвитку”.

У семінарі взяли участь голова Куп’янської районної ради Ківшар Геннадій Володимирович, голова Куп’янської райдержадміністрації Ситник Микола Миколайович, сільські голови, секретарі та головні бухгалтери сільських рад району, а також керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Упродовж двох годин Баринова Діана Семенівна, директор Центру, та Нестеренко Віктор Вікторович, експерт з питань децентралізації, роз’яснювали присутнім особливості добровільного об'єднання громад, а також механізм добровільного об'єднання територіальних громад.

Учасники семінару отримали дуже цікаву та змістовну інформацію, яка надавалася представниками Центру з урахуванням досвіду уже створених громад у Харківській області та в Україні, та мали змогу отримати відповіді на важливі запитання. Представникам органів місцевого самоврядування були роздані інформаційні матеріали.

Діана Семенівна прокоментувала варіанти створення територіальних громад на території Куп'янського району та висловила свою думку щодо можливості внесення змін до Перспективного плану об'єднання територіальних громад Харківської області, що стосуються Куп'янського району.

Наприкінці семінару голова районної державної адміністрації Ситник Микола Миколайович та голова районної ради Ківшар Геннадій Володимирович подякували гостям та всім учасникам заходу за плідну співпрацю.

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/10371 | Переглядів: 107Дата публікації: 16:08 11.05.2017