Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняНарада з питань проведення добровільного об'єднання громад Куп'янського району
Нарада з питань проведення добровільного об\

Поділитися новиною:

Нарада з питань проведення добровільного об'єднання громад Куп'янського району

25 квітня 2017 року під керівництвом голови Куп'янської районної державної адміністрації Ситника Миколи Миколайовича та голови Куп'янської районної ради Ківшаря Геннадія Володимировича проведено нараду з сільськими головами району з питань проведення добровільного об'єднання громад Куп'янського району

25 квітня 2017 року у кабінеті голови Куп'янської районної державної адміністрації під головуванням голови Куп'янської районної державної адміністрації Ситника Миколи Миколайовича та голови Куп'янської районної ради Ківшаря Геннадія Володимировича проведено нараду з сільськими головами району з питань проведення добровільного об'єднання громад Куп'янського району.

Відкрив нараду голова Куп'янської районної державної адміністрації Ситник Микола Миколайович, який наголосив на необхідності активізації роботи щодо створення спроможних об'єднаних територіальних громад у Куп'янському районі.

Голова Куп'янської районної ради Ківшар Геннадій Володимирович проінформував присутніх про стан справ з цього питання у сусідніх районах.

На нараді Курилівський сільський голова Серпокрил Володимир Васильович та Гусинський сільський голова Коньшин Сергій Володимирович поділились враженнями від робочої поїздки до Черновицької області, де були відвідані Великокучугурівська, Вашковецька та Глибоцька об'єднанні територіальні громади. Поїздка відбулась в рамках візиту представників місцевого самоврядування Харківщини до Чернівецької області з метою вивчення досвіду роботи об'єднаних громад. Захід організовано спільно Харківським та Чернівецьким ВП центру розвитку місцевого самоврядування, Центральним та Південно - Західним ХАБАми програми ULEAD з Європою.

Під час наради сільські голови обговорили проблемні питання зі створення об'єднаних територіальних громад.

 

Альбом: Нарада з питань проведення добровільного об'єднання громад Куп'янського району Альбом: Нарада з питань проведення добровільного об'єднання громад Куп'янського району Альбом: Нарада з питань проведення добровільного об'єднання громад Куп'янського району Альбом: Нарада з питань проведення добровільного об'єднання громад Куп'янського району Альбом: Нарада з питань проведення добровільного об'єднання громад Куп'янського району Альбом: Нарада з питань проведення добровільного об'єднання громад Куп'янського району

Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/10273 | Переглядів: 102Дата публікації: 08:31 26.04.2017