Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
ПосиланняЗасідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання
Засідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання

Поділитися новиною:

Засідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання

12 квітня 2017 року відбулося засідання ХІХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання

12 квітня 2017 року відбулося засідання ХІХ сесії Куп’янської районної ради VIІ скликання. У засіданні взяли участь 22 депутати районної ради, депутат Харківської обласної ради Тетяна Іванівна Головаш, заступник керівника Ізюмської місцевої прокуратури Олександр Ігоревич Михалік, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, сільські голови.

Головуючий на сесії  Ківшар Г.В. –  голова районної ради.

На сесії були розглянуті такі питання:

1. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Ізюмської місцевої прокуратури за 2016 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 грудня 2016 року №212-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2013 року № 403-VI «Про затвердження Програми зайнятості населення міста Куп’янська та Куп’янського району на період до 2017 року».

5. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Куп’янського району на 2017 рік.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 29,8625 га ріллі, яка надана в оренду гр. Карасьовій Світлані Михайлівні для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів  Петропавлівської сільської ради.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 38,7944 га ріллі, яка надана в оренду гр. Карасьовій Світлані Михайлівні для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів  Петропавлівської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 32,5247 га ріллі, яка надана в оренду гр. Карасьовій Світлані Михайлівні для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів  Петропавлівської сільської ради.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 17,9886 га ріллі, яка надана в оренду гр. Карасьовій Світлані Михайлівні для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів  Петропавлівської сільської ради.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду для рибогосподарських потреб гр. Карасьовій Світлані Михайлівні за межами населених пунктів  Петропавлівської сільської ради.

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана на умовах оренди гр. Кудрявець Валентині Вікторівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  Ягідненської сільської ради.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана на умовах оренди фермерському господарству «Колос» за межами населених пунктів  Петропавлівської сільської ради.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в постійному користуванні гр. Садовської Тетяни Іванівни для ведення фермерського господарства на території Петропавлівської сільської ради.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в оренді сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Надія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів  Курилівської сільської ради.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Хоменко Олексію Григоровичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Петрівської сільської ради.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Хоменко Олексію Григоровичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Грушівської сільської ради.

Альбом: Засідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання Альбом: Засідання ХІХ сесії районної ради VIІ скликання
Web-адреса: kuprayrada.gov.ua/news/id/10178 | Переглядів: 85Дата публікації: 11:11 12.04.2017